MOLIYA BAYONOTLARINI IFRM FORMATIGA O'ZGARTIRISH UCHUN AUDITORLIK TEKSHIRUVI YOKI KONSULTATSIYA TASHKILOTI TANLOVI (10 KUN)
Transformatsiya qilinadigan moliyaviy hisobot davri: 2019 yil.
3. Auditorlar va mutaxassislarning malaka sertifikatlari nusxalari.
4. Auditorning malaka oshirish kursini, shu jumladan Xalqaro Auditorlik Standartlari va Xalqaro Moliyaviy Hisobot Standartlariga muvofiqligini tugatganligini tasdiqlovchi respublika auditorlar kasaba uyushmalarining o'quv markazlarining sertifikatlari nusxalari.
5. Xalqaro auditorlik standartlariga muvofiq moliyaviy hisobotlarni o'zgartirish va auditorlik tekshiruvlarini o'tkazish bo'yicha amaliy tajriba mavjudligini tasdiqlovchi hujjatlar nusxasi.
6. Ushbu tanlov hujjatlariga 2-sonli shakl bo'yicha kafolat xati .
7. Ushbu tanlov hujjatlariga 3-sonli shakl bo'yicha tender ishtirokchisi to'g'risida umumiy ma'lumot .

КОНКУРС (СРОК 10 ДНЕЙ) ПО ВЫБОРУ АУДИТОРСКОЙ ИЛИ КОНСАЛТИНГОВОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ДЛЯ ТРАНСФОРМАЦИИ ФИНАНСОВОЙ ОТЧЕТНОСТИ В ФОРМАТ МСФО
Период финансовой отчетности, подлежащий трансформации: 2019 год.
3. Копии квалификационных сертификатов аудиторов и специалистов.
4. Копии свидетельств учебных центров республиканских профессиональных объединений аудиторов, подтверждающих прохождение аудитором курса повышения квалификации, в том числе по Международным стандартам аудита и Международным стандартам финансовой отчетности.
5. Копия документов, подтверждающих наличие практического опыта по трансформации финансовых отчетов и проведению аудиторских проверок по международным стандартам аудита.
8. В случае невозможности присутствия руководителя организации (компании) на конкурсе, необходимо предоставить доверенность (форма № 4) на имя компетентного представителя.