O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2015 yil 24 apreldagi "aksiyadorlik jamiyatlarida korporativ boshqaruvning zamonaviy usullarini joriy etish chora-tadbirlari to'g'risida" gi PF-4720-sonli Farmoniga, O'zbekiston Respublikasining "aksiyadorlik jamiyatlari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish to'g'risida" gi Qonuniga, korporativ boshqaruv kodeksiga, jamiyat Ustaviga va Kuzatuv Kengashining 2015 yil 29 dekabrdagi "BIOKIMYO" AJ Ijroiya organi rahbari uchun nomzodlarni tanlab olish reglamentiga muvofiq boshqaruv raisi
Tanlovda ishtirok etish uchun O'zbekiston Respublikasi fuqarolari, shuningdek xorijiy davlatlar fuqarolari taklif etiladi.
Spirtli ichimliklar ishlab chiqarish korxonalarida kamida 5 yil davomida turli boshqaruv lavozimlarida ishlash tajribasi.
60 yilgacha bo'lgan yosh.
Qonunchilikni bilish, normativ-huquqiy hujjatlar va alkogol sanoati bilan bog'liq xalqaro talablarni bilish.
- Pasport nusxasi;
- Tin va INPS nusxalari;
Tanlov hujjatlarini taqdim etishning oxirgi muddati-ushbu e'lon 2018 yil 10 maygacha e'lon qilingan kundan boshlab 10 kun.
Tanlov muddati-qabul qilingan takliflardan so'ng 3 ish kuni ichida.
Tanlovda ishtirok etish uchun takliflar quyidagi manzilda qabul qilinadi: 112004, Toshkent viloyati, Yangiyo'l shahri, kimegar ko'chasi, 1-uy.

ABOUT HOLDING A COMPETITION FOR THE SELECTION OF CANDIDATES FOR THE POSITION OF CHAIRMAN OF THE MANAGEMENT BOARD OF JSC “BIOKIMYO”
In accordance with the Decree of the President of the Republic of Uzbekistan dated April 24, 2015 No. UP-4720 "On measures to introduce modern methods of corporate governance in joint-stock companies", the Law of the Republic of Uzbekistan "On Joint-Stock Companies and Protection of Shareholders 'Rights", the Corporate Governance Code, the Company's Charter and the Regulations for the selection of candidates for the head of the executive body of JSC BIOKIMYO, approved by the minutes of the Supervisory Board dated December 29, 2015, JSC BIOKIMYO announces a competitive selection of candidates for the Chairman of the Management Board.
Citizens of the Republic of Uzbekistan, as well as citizens of foreign countries are invited to participate in the competition.
Work experience in alcohol production enterprises for at least 5 years in various special management positions.
- A copy of your passport;
- A copy of the employment record;
- Copies of INN and INPS;
The deadline for submission of tender documents is 10 days from the date of publication of this announcement until May 10, 2018.
The term of the competition is within 3 working days after the received offers.
Proposals for participation in the competition are accepted at the address: 1 Kimegar Street, Yangiyul city, Tashkent region, 112004.