2016 YIL NOYABR OYIDA XAYRIYA YORDAMI KO'RSATISH TO'G'RISIDA
- Jizzax viloyati Zarbdor tumanida sug'oriladigan erlarning meliorativ xolatini yaxshilash uchun nasos agregatlarini sotib olish va o'rnatish maqsadida Jizzax viloyati quyi-Sirdaryo irrigasiya tizimlari xavza boshqarmasi qoshidagi Jizzax nasos stantsiyalari, energetika va aloqa boshqarmasining rivojlantirish jamqarmasiga 6,0 (olti) mln.so'm xomiylik mablag'ini o'tkazishga rozilik berilgan.
Ushbu qaror ijrosini ta'minlash maqsadida "BIOKIMYO" AJ:
- 2016 yil 08 noyabrda 2319-sonli to'lov topshiriqnomasi bilan 6,0 (olti) mln.so'm xomiylik mablag'i Jizzax viloyati quyi-Sirdaryo irrigasiya tizimlari xavza boshqarmasi qoshidagi Jizzax nasos stantsiyalari, energetika va aloqa boshqarmasining rivojlantirish jamqarmasi xisob raqamiga o'tkazildi.

ОБ ОКАЗАНИИ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОЙ ПОМОЩИ В НОЯБРЕ 2016 ГОДА
- В целях приобретения и установки насосных агрегатов для улучшения мелиоративного состояния орошаемых земель в Зарбдарском районе Джизакской области в соответствии с распоряжением Министерства энергетики и коммуникаций Республики Казахстан было проведено развитие Джизакского управления насосов, энергетики и связи при бассейновом управлении ирригационных систем нижней Сырдарьи Джизакской области.поэтому я согласился перечислить средства бездомным.
В целях обеспечения реализации настоящего решения АО "Биохимия" :
- 2016 год 08 ноября с платежным поручением № 2319 6,0 (шесть) mln.so средства были перечислены на счет Компании по развитию департамента насосов, энергетики и связи Джизака при Бассейновом управлении Джизакских ирригационных систем Джизакской области.