2016 YIL NOYABR OYIDA XAYRIYA YORDAMI KO'RSATISH TO'G'RISIDA
- Jizzax viloyati Zarbdor tumanida sug'oriladigan erlarning meliorativ xolatini yaxshilash uchun nasos agregatlarini sotib olish va o'rnatish maqsadida Jizzax viloyati quyi-Sirdaryo irrigasiya tizimlari xavza boshqarmasi qoshidagi Jizzax nasos stantsiyalari, energetika va aloqa boshqarmasining rivojlantirish jamqarmasiga 6,0 (olti) mln.so'm xomiylik mablag'ini o'tkazishga rozilik berilgan.
Ushbu qaror ijrosini ta'minlash maqsadida "BIOKIMYO" AJ:
- 2016 yil 08 noyabrda 2319-sonli to'lov topshiriqnomasi bilan 6,0 (olti) mln.so'm xomiylik mablag'i Jizzax viloyati quyi-Sirdaryo irrigasiya tizimlari xavza boshqarmasi qoshidagi Jizzax nasos stantsiyalari, energetika va aloqa boshqarmasining rivojlantirish jamqarmasi xisob raqamiga o'tkazildi.

By the decision of the Supervisory Board of the JSC" biochemistry " on October 28, 2016 6-th meeting
- In order to purchase and install pumping units to improve the melioration condition of irrigated lands in Zarbdar District of Jizzakh region, the development of Jizzakh pumps, energy and communications department under the Jizzakh region's lower-Sirdarya irrigation systems Basin department was carried out in accordance with the decree of the Ministry of energy and communications of the Republic of mln.so ' m agreed to transfer the funds of homelessness.
In order to ensure the implementation of this decision "biochemistry" JSC:
- 2016 year 08 November with the payment order number 2319 6,0 (six) mln.so the funds were transferred to the account of the Jizzakh pumps, energy and communications department Development Company under the Jizzakh irrigation