2017 yil 19 dekabr kuni "BIOKIMYO" AJ aksiyadorlarining navbatdan tashqari umumiy yig'ilishi 2017 yil 29 dekabr soat 10-00 da o'tkazilishini ma'lum qiladi
BIOKIMYO " AJ ma'muriy binosining katta zalida»
Uralov kondidaturasini Erkinjon Qo'ng'irboyevichning "BIOKIMYO"AJ Kuzatuv kengashi a'zosi tomonidan tasdiqlash.
Kuzatuv kengashi, taftish komissiyasi va ijro organi a'zolarining 2014-2016-yil va 2017-yil 9-oylik davr mobaynida hisoblangan (to'langan) va hisoblangan (undiriladigan) to'lovlar va reanimatsiya miqdorlarini tasdiqlash.
Affillangan shaxslar ro'yxatini tasdiqlash va ishlab chiqarish va xo'jalik ehtiyojlari uchun ishlatiladigan xom ashyo va materiallar, shuningdek, jamiyat tomonidan ishlab chiqarilgan tayyor mahsulotlar bitim predmeti bo'lgan joriy xo'jalik faoliyatida amalga oshiriladigan affillangan shaxslar bo'lgan oziq-ovqat etil spirti, spirtli ichimliklar, liker-aroq va vinochilik mahsulotlari ishlab chiqarish tashkilotlari bilan tuzilgan bitimlarni tasdiqlash.
Kuzatuv kengashi, taftish komissiyasi va "BIOKIMYO" AJ boshqaruvi a'zolarini mukofotlash to'g'risida " gi Nizomning yangi tahririyatlarini tasdiqlash.
Aksiyadorlarni ro'yxatga olish 2017 yil 29 dekabr soat 9-00 da boshlanadi.
Kuzatuv kengashi majlisida aksiyadorlar reestrini shakllantirish to'g'risida qaror qabul qilindi:
2017 yil 19 dekabr kuni umumiy yig'ilish o'tkazilishini xabardor qilish uchun reestrni tuzish sanasi.
2017 yil 25 dekabr kuni umumiy yig'ilishda ishtirok etish uchun aksiyadorlar reestrini shakllantirish sanasi.

ON HOLDING THE EXTRAORDINARY GENERAL MEETING OF SHAREHOLDERS ON DECEMBER 29, 2017
On December 19, 2017, JSC "BIOKIMYO" announces the holding of an extraordinary general meeting of shareholders on December 29, 2017 at 10: 00 am
in the great hall of the administrative building of JSC " BIOKIMYO»
Approval of the candidature of Uralov Erkinjon Kungirbayevich as a member of the Supervisory Board of JSC "BIOKIMYO".
Approval of the accrued (paid) and accrued (paid) amounts of payments and remuneration of members of the Supervisory Board, the Audit Commission and the Executive Body for the period 2014-2016 and 9 months of 2017.
Approval of the new version of the Charter of JSC "BIOKIMYO".
Approval of the list of affiliated persons and approval of transactions with organizations for the production of food ethyl alcohol, alcohol, liquor and wine products, which are affiliated persons, made in the current economic activity, the subject of the transaction is raw materials and materials used for production and economic needs, as well as finished products produced by the company.
Approval of the new version of the Regulation "On Bonuses for Members of the Supervisory Board, the Audit Commission and the Management Board of JSC "BIOKIMYO".
Registration of shareholders begins at 9: 00 a.m. on December 29, 2017.
At the meeting of the Supervisory Board, it was decided to form the register of shareholders:
The date of formation of the register for notification of the general meeting is December 19, 2017.
The date of formation of the register of shareholders for participation in the general meeting is December 25, 2017.