DEPO HISOBVARAQLARI INVENTARIZATSIYASI TO'G'RISIDA
"Aktsiyadorlik jamiyatlari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish to'g'risida" gi O'zbekiston Respublikasi Qonunining 42-moddasi asosida aksiyador o'z vaqtida Qimmatli qog'ozlar markaziy depozitariysi va (yoki) xizmat ko'rsatuvchi investitsiya vositachisini ro'yxatdan o'tkazish to'g'risida xabardor qilishi shart. ma'lumotlaridagi o'zgarishlar haqidagi aktsiyalariga bo'lgan huquqlar. Aksiyador o'z ma'lumotlarining o'zgarishi to'g'risida ma'lumot bermagan hollarda, Qimmatli qog'ozlar markaziy depozitariysi va (yoki) uning aktsiyalariga bo'lgan huquqlarni ro'yxatdan o'tkazish bo'yicha xizmatlar ko'rsatadigan investitsiya vositachisi, aksiyadorga shu munosabat bilan etkazilgan zarar uchun javobgar bo'lmaydi. .
Sizning huquqlaringizni ro'yxatdan o'tkazish va aktsiyalaringizni saqlash bo'yicha xizmatlar "Mulk Sarmoya Brokerlik uyi" OAJ tomonidan taqdim etiladi.
Uchun inventarizatsiyasi amalga oshirish DEPO uchun hisob shartnomalari, huzurida joriy pasport ma'lumotlari va aktsiyadorlar manzillari yoki ularning huquqiy vorislari, Biokimyo AK boshqaruv   zudlik sizni so'raydi aloqa Mulk-Sarmoya Brokerlik uyi AK (sobiq ND Vaqt) tuzish depozitariy shartnomasi va omonatchining so'rovnomasini yangilash (pasport ma'lumotlari, yashash joyi) .
"Mulk Sarmoya Brokerlik uyi" AJ manzili: Toshkent sh., Buxoro ko'chasi 10, (26 xona)
Belgilangan joy: " Amir Temur Xiyoboni" metro stantsiyasi, "Bilayn" ning bosh ofisi qarshisida.
Qo'shimcha ma'lumot uchun Yangiyo'l, Kimegar ko'chasi №1, "BIOKIMYO" OAJ manziliga murojaat qilishingiz mumkin. Tel: (kod 8-370) 602-43-97.
DIQQAT!
"BIOKIMYO" AJ 2015 yil uchun talab qilinmagan dividendlarni to'lashni davom ettirmoqda.
Talab qilinmagan dividendlar bo'yicha aktsiyadorlar ro'yxati kompaniya veb-saytida joylashtirilgan.
Dividendlarni to'lashni tashkil qilish uchun, agar siz dividendlar ololmagan bo'lsangiz, "BIOKIMYO" AJ ma'muriyati sizdan (yoki sizning merosxo'rlaringizdan) ma'muriyat bilan ma'lumot olish uchun murojaat qilishingizni so'raydi.

ON THE INVENTORY OF DEPO ACCOUNTS
On the basis of Article 42 of the Law of the Republic of Uzbekistan "On Joint Stock Companies and Protection of Shareholders' Rights", a shareholder is obliged to promptly inform the Central Securities Depository and (or) investment intermediary providing services for the registration of rights to his shares about changes in his data. In cases where the shareholder does not provide information about the change in his data, the Central Securities Depository and (or) investment intermediary providing services for the registration of rights to his shares shall not be liable for the losses caused to the shareholder in this connection.
Services for the registration of rights and storage of your shares are provided by JSC "Mulk Sarmoya Brokerlik uyi".
In order to carry out an inventory of DEPO accounts for the presence of agreements, current passport data and addresses of shareholders or their legal successors, the management of BIOKIMYO JSC   asks you to urgently contact Mulk Sarmoya Brokerlik uyi JSC (former ND VAKT) to conclude a depositary agreement and updating the depositor's questionnaire (passport data, place of residence) .
Address of JSC "Mulk Sarmoya Brokerlik uyi": Tashkent, Bukhoro street 10, (room 26)
Landmark: Amir Temur Hiyoboni metro station, opposite the Beeline head office.
For more information, you can contact the address Yangiyul, Kimegar street №1, JSC "BIOKIMYO". Tel: (code 8-370) 602-43-97.
ATTENTION!
JSC "BIOKIMYO" continues to pay unclaimed dividends for 2015.
In order to organize the payment of dividends, in cases where you were unable to receive dividends, the administration of JSC BIOKIMYO asks you (or your successors) to contact the administration for information.