"BIOKIMYO" AJ TOMONIDAN O'Z FAOLIYATIDA KORPORATIV BOSHQARUV KODEKSINING TAVSIYALARINI QABUL QILISH TO'G'RISIDA
XABAR
BIOKIMYO AJ tavsiyalarini qabul qilish to'g'risida
O'z faoliyatida korporativ boshqaruv kodeksining
" BIOKIMYO "   AJ aktsiyadorlar umumiy yig'ilishining 2016 yil 28 iyundagi qarori bilan kompaniya 2016 yil 28 iyundan boshlab, yig'ilish bayonnomasi bilan tasdiqlangan Korporativ boshqaruv kodeksiga rioya qilish majburiyatini olganligini ma'lum qiladi. Aktsiyadorlik jamiyatlari samaradorligini oshirish va korporativ boshqaruv tizimini takomillashtirish bo'yicha komissiya 2016 yil 31 dekabrdagi 9-son.

ON THE ADOPTION BY JSC "BIOKIMYO" OF THE RECOMMENDATIONS OF THE CORPORATE GOVERNANCE CODE IN ITS ACTIVITIES
on the acceptance of BIOKIMYO JSC recommendations
Of the Corporate Governance Code in its activities
JSC " BIOKIMYO "   informs that by the decision of the general meeting of shareholders dated June 28, 2016, the company made an obligation, starting from June 28, 2016, to comply with the Corporate Governance Code approved by the minutes of the meeting of the Commission on improving the efficiency of joint stock companies and improving the corporate governance system dated December 31 2016 No. 9.