"BIOKIMYO" OAJ 2015 YIL YAKUNI VA 2016 YIL OXIRIGA DIVIDENDLAR HISOBLAB CHIQILDI VA TO'LIQ VA O'Z VAQTIDA TO'LAB BERILDI.
" BIOKIMYO " AK aksiyadorlariga DIQQAT !
"BIOKIMYO" AJ aksiyadorlarining umumiy yig'ilishlari qarorlariga binoan 2015 va 2016 yillar uchun dividendlar hisoblab chiqildi va to'la muddatda to'lab berildi.
Dividendlarni to'lash shakli mablag'ni bank hisob raqamiga o'tkazish va plastik kartaga o'tkazish yo'li bilan amalga oshirildi.
2015 va 2016 yillar uchun dividendlar pochta jo'natmasi orqali manzillarga yuborildi. Aksiyadorlar tomonidan talab qilinmagan dividendlar pochta orqali "BIOKIMYO" AJning bank hisob raqamiga qaytarib berish sababini (adresat yo'qligi yoki aktsiyadorning vafoti bilan ) ko'rsatib qaytarildi .
Shu munosabat bilan "BIOKIMYO" AJ ma'muriyati dividendlarni to'lashni tashkil etish maqsadida talab qilinmagan dividendlar uchun aktsiyadorlar ro'yxatini e'lon qildi va sizdan (yoki sizning merosxo'rlaringizdan) ma'muriyat bilan bog'lanish uchun ma'lumot so'raydi.

JSC "BIOKIMYO" DIVIDENDS AT THE END OF 2015 AND AT THE END OF 2016 WERE ACCRUED AND PAID IN FULL AND ON TIME.
ATTENTION TO SHAREHOLDERS of JSC " BIOKIMYO" !
According to the decisions of the General Meetings of Shareholders of BIOKIMYO JSC, dividends for 2015 and 2016 were accrued and paid in full and on time.
Dividends for 2015 and 2016 were sent by postal order to the addresses. Dividends unclaimed by shareholders were returned by mail to the bank account of JSC BIOKIMYO, indicating the reason for the return ( absence of the addressee or with the death of the shareholder ).
In this regard, the administration of BIOKIMYO JSC, in order to organize the payment of dividends, has published a list of shareholders for unclaimed dividends and asks you (or your successors) to contact the administration for information.