"BIOKIMYO" OAJNING IJRO ETUVCHI ORGANI RAHBARINING O'RINBOSARI - INVESTITSIYALAR VA INNOVATSIYALAR BO'YICHA DIREKTOR LAVOZIMIGA NOMZODLARNI TANLASH BO'YICHA TANLOV O'TKAZISH TO'G'RISIDA
lavozimiga Ijroiya organi boshlig'i o'rinbosari -
Investitsiyalar va innovatsiyalar bo'yicha direktor
O'zbekiston Respublikasining "Aksiyadorlik jamiyatlari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish to'g'risida" gi qonuniga muvofiq, O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2019 yil 26 apreldagi PKM-356-sonli qarori, "Aksiyadorlik jamiyatlari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish to'g'risida" Davlat aktivlarini boshqarish tizimi ", Korporativ boshqaruv kodeksi, Kompaniya Ustavi va" BIOKIMYO "OAJ ijroiya organida rahbar va o'rinbosarlari uchun tanlovni tashkil etish va o'tkazish to'g'risidagi nizom. Kuzatuv kengashi 2019 yil 27 iyundagi "BIOKIMYO" AJ ijroiya organi rahbarining o'rinbosari - investitsiyalar va innovatsiyalar bo'yicha direktor lavozimiga nomzodlarning tanlov tanlovini e'lon qiladi .
Turli rahbarlik lavozimlarida kamida 5 yil ish tajribasi.
Qonunchilikni bilish, investitsiya va innovatsiyalar bilan bog'liq me'yoriy hujjatlar va xalqaro talablarni bilish .

ABOUT VOLUME ON THE HOLDING OF A COMPETITION FOR THE SELECTION OF CANDIDATES FOR THE POSITION OF DEPUTY HEAD OF THE EXECUTIVE BODY - DIRECTOR FOR INVESTMENTS AND INNOVATIONS OF JSC "BIOKIMYO"
for the position of deputy head of the executive body -
Investment and Innovation Director
In accordance with the Law of the Republic of Uzbekistan "On Joint Stock Companies and Protection of Shareholders' Rights", Resolution of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan PKM-356 dated April 26, 2019, "On Measures to Further Improve the System of State Assets Management", the Corporate Governance Code, the Charter of the Company and the Regulations on the organization and holding of a competition for the head and deputy heads in the executive body of JSC "BIOKIMYO", approved by the minutes of the Supervisory Board of June 27, 2019 JSC "BIOKIMYO" announces a competitive selection of candidates for the position of deputy head of the executive body - director for investments and innovations.
Work experience of at least 5 years in various managerial special positions.
Knowledge of legislation, knowledge of regulatory documents and international requirements related to investment and innovation .