"BIOKIMYO" OAJNING IJRO ETUVCHI ORGANI RAHBARINING O'RINBOSARI - INVESTITSIYALAR VA INNOVATSIYALAR BO'YICHA DIREKTOR LAVOZIMIGA NOMZODLARNI TANLASH BO'YICHA TANLOV O'TKAZISH TO'G'RISIDA
lavozimiga Ijroiya organi boshlig'i o'rinbosari -
Investitsiyalar va innovatsiyalar bo'yicha direktor
O'zbekiston Respublikasining "Aksiyadorlik jamiyatlari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish to'g'risida" gi qonuniga muvofiq, O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2019 yil 26 apreldagi PKM-356-sonli qarori, "Aksiyadorlik jamiyatlari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish to'g'risida" Davlat aktivlarini boshqarish tizimi ", Korporativ boshqaruv kodeksi, Kompaniya Ustavi va" BIOKIMYO "OAJ ijroiya organida rahbar va o'rinbosarlari uchun tanlovni tashkil etish va o'tkazish to'g'risidagi nizom. Kuzatuv kengashi 2019 yil 27 iyundagi "BIOKIMYO" AJ ijroiya organi rahbarining o'rinbosari - investitsiyalar va innovatsiyalar bo'yicha direktor lavozimiga nomzodlarning tanlov tanlovini e'lon qiladi .
Turli rahbarlik lavozimlarida kamida 5 yil ish tajribasi.
Qonunchilikni bilish, investitsiya va innovatsiyalar bilan bog'liq me'yoriy hujjatlar va xalqaro talablarni bilish .

О Б Ъ Я В Л Е Н И Е О ПРОВЕДЕНИИ КОНКУРСА ПО ОТБОРУ КАНДИДАТУР НА ДОЛЖНОСТЬ ЗАМЕСТИТЕЛЯ РУКОВОДИТЕЛЯ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО ОРГАНА – ДИРЕКТОРА ПО ИНВЕСТИЦИЯМ И ИННОВАЦИЯМ АО “BIOKIMYO”
на должность заместителя руководителя исполнительного органа –
директора по инвестициям и инновациям
В соответствии с Законом Республики Узбекистан «Об акционерных обществах и защите прав акционеров», Постановлением Кабинета Министров Республики Узбекистан ПКМ-356 от 26.04.2019г., “О мерах по дальнейшему совершенствованию системы управления государственными активами”, Кодексом корпоративного управления, Уставом общества и Регламентом об организации и проведения конкурса на руководителя и заместителей руководителя в исполнительном органе АО «BIOKIMYO», утвержденного протоколом Наблюдательного совета от 27 июня 2019 года АО “BIOKIMYO” объявляет конкурсный отбор кандидатур на должность заместителя руководителя исполнительного органа - директора по инвестициям и инновациям.
Опыт работы не менее 5 лет на разных управленческих специальных должностях.
Знание законодательства, знание нормативно-правовых документов и международных требований, касающихся инвестиций и инноваций.