ДИҚҚАТ «BIOKIMYO» АЖ АКЦИЯДОРЛАРИГА !   «BIOKIMYO» АЖ акциядорларнинг 2019 - 2022 йил якунлари дивидендлари хисобланган ва тўлалигича ўз вақтида тўлаб берилган.
ДИҚҚАТ
«BIOKIMYO» АЖ АКЦИЯДОРЛАРИГА !
«BIOKIMYO» АЖ акциядорларнинг 2019 - 2022 йил якунлари дивидендлари хисобланган ва тўлалигича ўз вақтида тўлаб берилган.
Дивидендларни тўлаш шакли акциядорларнинг умумуий йиғилиши қарори билан пластик карточкаларга пул ўтказиш ёки пул кўчириш йўли билан амалга оширилган.
Акционерлар томонидан талаб қилиб олинмаган дивидендлар сабаблари (ўтказма маълумотларнинг мавжуд эмаслиги ёки акциядорнинг вафот этганлиги) кўрсатилган ҳолда  «BIOKIMYO» АЖ хисоб рақамига қайтарилган.
«BIOKIMYO» АЖ томонидан талаб қилиб олинмаган дивидендлар тўлови давом этяпти.
Шу сабабли «BIOKIMYO» АЖ маъмурияти дивидендларни тўлашни амалга ошириш мақсадида талаб қилиб олинмаган дивидендлар бўйича акциядорларнинг рўйхати эълон қилинган ва  Сизни (ёки хуқуқий ворис, меросхўрингизни) маълумотлар олиш учун  маъмуриятга мурожаат қилишингизни сўрайди.

ATTENTION TO SHAREHOLDERS OF JSC "BIOKIMYO"! According to the decisions of the General Meetings of Shareholders of BIOKIMYO JSC, dividends for 2019 - 2022 were accrued and paid in full and on time.
ATTENTION TO SHAREHOLDERS OF JSC "BIOKIMYO"!
According to the decisions of the General Meetings of Shareholders of BIOKIMYO JSC, dividends for 2019 - 2022 were accrued and paid in full and on time.
The form of payment for dividends based on the decision of the general meeting was carried out by transferring funds to a bank account and by transferring funds to a plastic card.
Dividends unclaimed by the shareholders were returned to the settlement account of BIOKIMYO JSC, indicating the reason for the return (lack of information for the transfer of dividends or with the death of the shareholder).
In this regard, the administration of BIOKIMYO JSC, in order to organize the payment of dividends, has published a list of shareholders on unclaimed dividends and asks you (or your successors) to contact the administration for information.