“BIOKIMYO” AJ korxonasi 2024 yil uchun noyabr oyida ishchi-xodimlarni tibbiy ko`rikdan o`kazish xizmati boyicha tijorat takliflarni qabul qilishini E’lon qiladi.
“BIOKIMYO” AJ korxonasi 2024 yil uchun noyabr oyida ishchi-xodimlarni tibbiy ko`rikdan o`kazishni rejalashtirmoqda.
Xizmatlarni maqsadi va vazifalari: O 'zbekiston Respublikasi sog' liqni saqlash vazirligi tomonidan belgilangan tartibda nogiron xodimlar, shuningdek bir qator kasb va ishlab chiqarish korxonalari xodimlarini majburiy davriy (ish jarayonida) tibbiy ko 'rikdan o' tkazishni tashkil etish, shuningdek kasbiy terapevt yoki kasbiy patologiya bo'yicha kasbiy tayyorgarlikka ega bo'lgan shifokor bo'lishi kerak.
Davriy tibbiy ko'rik natijalariga ko'ra, tibbiy komissiya xodimlarni tibbiy ko'rikdan o'tkazgandan keyin 10 kun ichida belgilangan tegishli shakl bo'yicha yakuniy dalolatnoma tuzishi kerak.
Sizdan ushbu xizmatning narxlari va shartlari to'g'risida tijorat taklifini taqdim etishingizni so'rayman.
Xususan: taklifning mazmunidan xizmat birligining narxi, xizmat tavsifi, shu jumladan texnik xususiyatlari va ushbu so'rovda ko'rsatilgan shartlar bo'yicha shartnomaning umumiy narxi aniq belgilanishi kerak.

АО «БИОКИМЁ» сообщает, что примет коммерческие предложения на проведение медицинского обследования сотрудников в ноябре 2024 года.
АО «БИОКИМЁ» планирует провести медицинский осмотр работников в ноябре 2024 года.
Цель и задачи службы: организация обязательного периодического (в процессе работы) медицинского осмотра работников-инвалидов, а также работников ряда профессий и производственных предприятий в порядке, установленном Министерством здравоохранения Российской Федерации. Республики Узбекистан должен быть врач с профессиональным образованием по патологии.
По результатам периодического медицинского осмотра медицинская комиссия в течение 10 дней после проведения медицинского осмотра работников должна составить итоговый акт соответствующей формы.
Прошу Вас представить коммерческое предложение по ценам и условиям оказания данной услуги.
В частности: из содержания предложения должна быть четко определена цена единицы услуги, описание услуги, включая технические характеристики, а также общая стоимость договора на условиях, указанных в настоящей заявке.