“BIOKIMYO” AJ korxonasi 2024 yil uchun noyabr oyida ishchi-xodimlarni tibbiy ko`rikdan o`kazish xizmati boyicha tijorat takliflarni qabul qilishini E’lon qiladi.
“BIOKIMYO” AJ korxonasi 2024 yil uchun noyabr oyida ishchi-xodimlarni tibbiy ko`rikdan o`kazishni rejalashtirmoqda.
Xizmatlarni maqsadi va vazifalari: O 'zbekiston Respublikasi sog' liqni saqlash vazirligi tomonidan belgilangan tartibda nogiron xodimlar, shuningdek bir qator kasb va ishlab chiqarish korxonalari xodimlarini majburiy davriy (ish jarayonida) tibbiy ko 'rikdan o' tkazishni tashkil etish, shuningdek kasbiy terapevt yoki kasbiy patologiya bo'yicha kasbiy tayyorgarlikka ega bo'lgan shifokor bo'lishi kerak.
Davriy tibbiy ko'rik natijalariga ko'ra, tibbiy komissiya xodimlarni tibbiy ko'rikdan o'tkazgandan keyin 10 kun ichida belgilangan tegishli shakl bo'yicha yakuniy dalolatnoma tuzishi kerak.
Sizdan ushbu xizmatning narxlari va shartlari to'g'risida tijorat taklifini taqdim etishingizni so'rayman.
Xususan: taklifning mazmunidan xizmat birligining narxi, xizmat tavsifi, shu jumladan texnik xususiyatlari va ushbu so'rovda ko'rsatilgan shartlar bo'yicha shartnomaning umumiy narxi aniq belgilanishi kerak.

JSC "BIOKIMYO" announces that it will receive a commercial offer and a medical obsledovaniya sotrudnikov in November 2024.
"BIOKIMYO" JSC is planning to conduct a medical examination of workers in November 2024.
The purpose and tasks of the services: organization of compulsory periodical (in the course of work) medical examination of disabled employees, as well as employees of a number of professions and production enterprises in accordance with the procedure established by the Ministry of Health of the Republic of Uzbekistan. must be a doctor with professional training in pathology.
Based on the results of the periodic medical examination, the medical commission must draw up a final report in the appropriate form within 10 days after conducting the medical examination of the employees.
I request you to submit a commercial proposal on the prices and terms of this service.
In particular: from the content of the proposal, the price of the service unit, the description of the service, including technical specifications, and the total price of the contract under the conditions specified in this request should be clearly defined.