"BIOKIMYO" AJ BOSHQARUV RAISI LAVOZIMIGA NOMZODLARNI TANLASH BO'YICHA TANLOV E'LONLARI
O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2015 yil 24 apreldagi UP-4720-sonli "Aksiyadorlik jamiyatlarida korporativ boshqaruvning zamonaviy usullarini joriy etish chora-tadbirlari to'g'risida" gi farmoniga, "Aktsiyadorlik jamiyatlari to'g'risida" gi O'zbekiston Respublikasi Qonuniga muvofiq kompaniyalari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish "" BIOKIMYO "AJning ijroiya organi rahbari, Kuzatuv kengashining 2015 yil 29 dekabrdagi bayonnomasi bilan tasdiqlangan .
Oliy ma'lumot.
Ish tajribasi.
Shu kabi korxonalarda kamida 5 yil davomida turli xil rahbarlik lavozimlarida ish tajribasi.
Qonunchilikni bilish, alkogolli ichimliklar ishlab chiqarish bilan bog'liq me'yoriy hujjatlar va xalqaro talablarni bilish.
- qo'lda yozilgan shaxsiy bayonot;
- tarjimai hol (batafsil aks ettiring: biografik ma'lumotlar, ish harakatlari, oilaviy ahvoli, u qaerda o'qiydi, agar u boshqa ma'lumot olgan bo'lsa, yaqin qarindoshlar, ularning familiyasi, ismi, otasining ismi, tug'ilgan kuni va tug'ilgan kuni, tug'ilgan joyi, tug'ilgan joyi, ma'lumoti, qaerda va turmush o'rtog'i kim tomonidan ishlaydi (a), otasi, onasi, aka-ukalari, opa-singillari, bolalari, ularning birortasi jinoiy javobgarlikka tortiladimi-yo'qmi, va hokazo);
- talab qilinadigan kasbiy ma'lumot, ish tajribasi va malakasini tasdiqlovchi hujjatlar, sertifikatlar;
Tender hujjatlarini topshirish muddati ushbu e'lon e'lon qilingan kundan boshlab 2017 yil 10 maygacha 10 kun.
Musobaqa 2017 yil 20 mayda o'tkazilishi kutilmoqda.
Hujjatlar Toshkent viloyati, Yangiyo'l shahri, Kimyogar ko'chasi, 1-bino manzilida yoki elektron shaklda yangiyolbiokimyo@vinsanoat.uz elektron manzilida qabul qilinadi.

ANNOUNCEMENT OF A COMPETITION FOR THE SELECTION OF CANDIDATES FOR THE POSITION OF THE CHAIRMAN OF THE BOARD OF JSC "BIOKIMYO"
In accordance with the Decree of the President of the Republic of Uzbekistan dated April 24, 2015 No. UP-4720 "On measures to introduce modern methods of corporate governance in joint stock companies", the Law of the Republic of Uzbekistan "On joint stock companies and protection of shareholders' rights", the Charter of the company and the Regulations for the selection of candidates for the head of the executive body of JSC "BIOKIMYO", approved by the minutes of the Supervisory Board of December 29, 2015 JSC "BIOKIMYO" announces the competitive selection of the candidacy of the Chairman of the Board.
Higher education.
Work experience.
Work experience at similar enterprises for at least 5 years in various managerial special positions.
- Handwritten personal statement;
- Autobiography (reflect in detail: biographical data, work movements, marital status, where he studies, if he receives another education, information about close relatives, their last name, first name, patronymic, full date and place of birth, education, where and by whom the spouse works ( a), father, mother, brothers, sisters, children, was any of them brought to criminal responsibility, for which, etc.);
- Copy of the passport;
- Documents confirming the required professional education, work experience and qualifications, certificates;
- Copies of TIN and INPS;
The deadline for submitting tender documents is 10 days from the date of publication of this announcement until May 10, 2017.
The competition is expected to be held on May 20, 2017.
Documents are accepted at the address: Tashkent region, Yangiyul city, Kimyogar street, building 1, or in electronic form at yangiyolbiokimyo@vinsanoat.uz