"BIOKIMYO" AJ BOSHQARUV RAISI LAVOZIMIGA NOMZODLARNI TANLASH BO'YICHA TANLOV E'LONLARI
O'zbekiston Respublikasi Prezidentining 2015 yil 24 apreldagi UP-4720-sonli "Aksiyadorlik jamiyatlarida korporativ boshqaruvning zamonaviy usullarini joriy etish chora-tadbirlari to'g'risida" gi farmoniga, "Aktsiyadorlik jamiyatlari to'g'risida" gi O'zbekiston Respublikasi Qonuniga muvofiq kompaniyalari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish "" BIOKIMYO "AJning ijroiya organi rahbari, Kuzatuv kengashining 2015 yil 29 dekabrdagi bayonnomasi bilan tasdiqlangan .
Oliy ma'lumot.
Ish tajribasi.
Shu kabi korxonalarda kamida 5 yil davomida turli xil rahbarlik lavozimlarida ish tajribasi.
Qonunchilikni bilish, alkogolli ichimliklar ishlab chiqarish bilan bog'liq me'yoriy hujjatlar va xalqaro talablarni bilish.
- qo'lda yozilgan shaxsiy bayonot;
- tarjimai hol (batafsil aks ettiring: biografik ma'lumotlar, ish harakatlari, oilaviy ahvoli, u qaerda o'qiydi, agar u boshqa ma'lumot olgan bo'lsa, yaqin qarindoshlar, ularning familiyasi, ismi, otasining ismi, tug'ilgan kuni va tug'ilgan kuni, tug'ilgan joyi, tug'ilgan joyi, ma'lumoti, qaerda va turmush o'rtog'i kim tomonidan ishlaydi (a), otasi, onasi, aka-ukalari, opa-singillari, bolalari, ularning birortasi jinoiy javobgarlikka tortiladimi-yo'qmi, va hokazo);
- talab qilinadigan kasbiy ma'lumot, ish tajribasi va malakasini tasdiqlovchi hujjatlar, sertifikatlar;
Tender hujjatlarini topshirish muddati ushbu e'lon e'lon qilingan kundan boshlab 2017 yil 10 maygacha 10 kun.
Musobaqa 2017 yil 20 mayda o'tkazilishi kutilmoqda.
Hujjatlar Toshkent viloyati, Yangiyo'l shahri, Kimyogar ko'chasi, 1-bino manzilida yoki elektron shaklda yangiyolbiokimyo@vinsanoat.uz elektron manzilida qabul qilinadi.

ОБЪЯВЛЕНИЕ О ПРОВЕДЕНИИ КОНКУРСА ПО ОТБОРУ КАНДИДАТУР НА ДОЛЖНОСТЬ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ПРАВЛЕНИЯ АО “BIOKIMYO”
В соответствии с Указом Президента Республики Узбекистан от 24 апреля 2015 года № УП-4720 «О мерах по внедрению современных методов корпоративного управления в акционерных обществах», Законом Республики Узбекистан «Об акционерных обществах и защите прав акционеров», Уставом общества и Регламентом отбора кандидатур на руководителя исполнительного органа АО “BIOKIMYO”, утвержденного протоколом Наблюдательного совета от 29 декабря 2015 года АО “BIOKIMYO” объявляет конкурсный отбор кандидатуры Председателя правления.
Наличие высшего образования.
Стаж работы.
Опыт работы на аналогичных предприятиях не менее 5 лет на разных управленческих специальных должностях.
- Собственноручно написанное личное заявление;
- Автобиография (подробно отразить: биографические данные, перемещения по работе, семейное положение, где учится, если получает другое образование, сведения о близких родственниках, их фамилия, имя, отчество, полностью дата и место рождения, образование, где и кем работает супруг(а), отец, мать, братья, сестры, дети, привлекался ли кто-либо из них к уголовной ответственности, за что и др.);
- Документы, подтверждающие необходимое профессиональное образование, стаж работы и квалификацию, сертификаты;
Последний срок подачи конкурсных документов 10 дней со дня публикации данного объявления по 10 мая 2017 года.
Конкурс предполагается провести 20 мая 2017 года.
Документы принимаются по адресу: Ташкентская область, город Янгиюль, улица Кимёгар, дом 1, либо в электронной форме по адресу yangiyolbiokimyo@vinsanoat.uz