AKTSIYADORLARNING NAVBATDAN TASHQARI UMUMIY YIG'ILISHINI 2020 YIL 17 IYUL KUNI SOAT 10-00 DA MA'MURIY BINONING KATTA ZALIDA O'TKAZISH TO'G'RISIDA
Uchrashuv sonli qarori asosida 17 kompaniya kuzatuv kengashi yil iyun 22 , 20 , 20 , bir e'lon qiladi navbatdan tashqari aktsiyadorlar umumiy yig'ilishi 17 iyul kuni, 20 , 20 , ma'muriy bino katta zalida 10-00 soat
1. "BIOKIMYO" aksiyadorlik jamiyati aktsiyadorlarining navbatdan tashqari umumiy yig'ilishi reglamentini tasdiqlash.
2. "BIOKIMYO" aktsiyadorlik jamiyatining yangi tashkiliy tuzilmasini tasdiqlash.
3. "BIOKIMYO" aksiyadorlik jamiyatining ijro etuvchi organida rahbar va rahbar o'rinbosarlari lavozimiga nomzodlarni tayinlash.
Aksiyadorlar " eVOTE " yig'ilish operatori orqali navbatdan tashqari umumiy yig'ilishda masofadan turib ishtirok etishlari mumkin . uz - elektron ovoz berish » , shuningdek kun tartibidagi masalalar bo'yicha ovoz berish.
Aksiyadorlarni ro'yxatdan o'tkazish 2020 yil 17 iyul soat 9:00 da boshlanadi .
Aksiyadorlarning navbatdagi umumiy yig'ilishi bilan bog'liq materiallar va ma'lumotlarni kompaniyaning www.biokimyo.uz veb-saytidan olishingiz mumkin, Yangiyo'l, Kimyogar ko'chasi, 1-bino, tel: 70-602-43-97 va elektron pochta orqali murojaat qilishingiz mumkin. -mail biokimyo @ mail .ru .
Kuzatuv kengashining 2020 yil 22 iyundagi yig'ilishida aktsiyadorlar reestrini shakllantirish to'g'risida qaror qabul qilindi:
2020 yil 22 iyunda navbatdagi umumiy yig'ilish to'g'risida xabar berish uchun reestrni shakllantirish sanasi .
2020 yil 13 iyuldagi navbatdagi umumiy yig'ilishda qatnashish uchun aktsiyadorlar reestrini shakllantirish sanasi .

ON HOLDING AN EXTRAORDINARY GENERAL MEETING OF SHAREHOLDERS ON JULY 17, 2020 AT 10-00 O'CLOCK IN THE LARGE HALL OF THE ADMINISTRATIVE BUILDING
Based on the decision of the meeting No. 17 of the company's supervisory board dated June 22 , 20 20 , announces an extraordinary general meeting of shareholders on July 17, 20 20 at 10-00 o'clock in the large hall of the administrative building
1. Approval of the regulations of the extraordinary general meeting of shareholders of the joint-stock company “BIOKIMYO”.
2. Approval of the new organizational structure of the joint stock company “BIOKIMYO”.
3. Appointment of candidates for the position of the head and deputy heads in the executive body of the joint stock company “BIOKIMYO”.
Shareholders can remotely participate in the extraordinary general meeting through the meeting operator  eVOTE . uz - electronic voting ” , as well as vote on the agenda items.
Registration of shareholders begins at 9:00 am on July 17 , 2020 .
At the meeting of the Supervisory Board on June 22, 2020, it was decided to form the register of shareholders:
Date of formation of the register for notification of the next general meeting on June 22, 2020 .
Date of formation of the register of shareholders for participation at the next general meeting as of July 13, 2020 .